fotografiamaciejwozniak

Opinie klientów

Świetna współpraca i profesjonalizm. Pan Maciej rozumie co jest dla nas ważne i zawsze uwzględnia to w swojej pracy. Bardzo dziękuję za smaczne zdjęcia. Gorąco polecam.

Katarzyna Lendzioszek

Restauracja Różana, Restauracja Różana Konstancin


Współpracujemy od kilku lat. Zamawiam sesje produktowe u Maćka i zawsze jestem zadowolony. Dużo pomysłów, zawsze punktualnie, zawsze profesjonalnie. Serdecznie polecam.

Piotr Wilczewski

KawePale.pl

Chciałabym serdecznie polecić usługi fotograficzne Maćka Woźniaka. Praca z nim to czysta przyjemność. Widać, że fotografia to nie tylko jego zawód, ale przede wszystkim pasja, którą realizuje z serca. Jego zaangażowanie oraz kreatywne podejście do każdego zadania są widoczne w każdym zdjęciu. Maciek już na etapie przygotowań wykazał się profesjonalizmem i zaangażowaniem, przedstawiając szereg kreatywnych pomysłów. Razem ustaliliśmy plan działania, co zapewniło sprawną i przyjemną realizację sesji. Gorąco polecam współpracę z Maćkiem Woźniakiem i z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.

Aleksandra Gładysz

Smart Group