fotografiamaciejwozniak
Opinie klientów
Świetna współpraca i profesjonalizm. Pan Maciej rozumie co jest dla nas ważne i zawsze uwzględnia to w swojej pracy. Bardzo dziękuję za smaczne zdjęcia. Gorąco polecam.
Katarzyna Lendzioszek
Restauracja Różana, Restauracja Różana Konstancin
Współpracujemy od kilku lat. Zamawiam sesje produktowe u Maćka i zawsze jestem zadowolony. Dużo pomysłów, zawsze punktualnie, zawsze profesjonalnie. Serdecznie polecam.
Piotr Wilczewski
KawePale.pl
Chciałabym serdecznie polecić usługi fotograficzne Maćka Woźniaka. Praca z nim to czysta przyjemność. Widać, że fotografia to nie tylko jego zawód, ale przede wszystkim pasja, którą realizuje z serca. Jego zaangażowanie oraz kreatywne podejście do każdego zadania są widoczne w każdym zdjęciu. Maciek już na etapie przygotowań wykazał się profesjonalizmem i zaangażowaniem, przedstawiając szereg kreatywnych pomysłów. Razem ustaliliśmy plan działania, co zapewniło sprawną i przyjemną realizację sesji. Gorąco polecam współpracę z Maćkiem Woźniakiem i z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.
Aleksandra Gładysz
Smart Group